Victorinox - swiss army knives

About Victorinox
Victorinox products
Engraved corporate logos
Where to buy Victorinox
Victorinox lifetime warranty
Contact Victorinox

Engraved corporate logos


Endast hea mulje jätmine on  firmale väga oluline - seetõttu valivad edukad firmad Victorinoxi.

Victorinoxi nuga ärikingitusena hinnatakse kõrgelt. Seda kantakse kaasas ja kasutatakse iga päev, nii kodus, kontoris, kui ka reisil ja puhkusel viibides. Kui te varustate kingitava noa oma firma nime ja logoga, võite kindel olla, et teie firmat tuletatakse ikka ja jälle meelde.

Kui te otsite täiuslikku ja väärtuslikku kingitust meestele või naistele, ei saa olla paremat valikut kui Victorinox. Victorinox samastub kõrge kvaliteedi, meisterlikkuse ja usaldusväärsusega kõikide põlvkondade jaoks. Meie tooted on kõrgelt hinnatud - neid on oma külalistele ja võõrustajatele kinkinud isegi Ameerika Ühendriikide presidendid.

Kõikidel trükistega Victorinoxi toodetel on eluaegne garantii. Victorinoxi kvaliteettoote kinkimine kindlustab teie firma meeldejäämise kõige paremal moel.

Victorinox pakub laia valikut trükkimisvõimalusi, mille abil saate oma kingituse atraktiivseks  muuta. Kõiki sellel kodulehel esitatud Victorinoxi nuge on võimalik pealetrükkimisega kujundada. Enimkasutatud kujundusstiilid on esitatud allpool. Victorinoxi Eesti esindus varustab Teid heameelega täieliku informatsiooniga.Kuumtrükk

 


Metalliga katmine

 


Tampotrükk

Söövitus


Rohkem infot: victorinox@victorinox.ee või telefonil 642 1189


kaubamärgist - tooted - ärikingitused - ostukohad - garantii - kontaktid